Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгород: Започаткування нових бізнес-проектів між Україною та ЄС заплановане на 18-20 вересня

4 вересня 2014 р., 12:25

Для виконання проектів будуть використовувати транзитні можливості Закарпаття.

18-20 вересня в Ужгороді відбудеться міжнародний економічний форум "Експорт в ЄС". Він проходитиме у приміщенні Закарпатського обласного державного українського музично – драматичного театру ім. братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв. 

Його організатори – обласна рада, яка проводить захід спільно з ТОВ «Кратос» (м.Кривий Ріг). 

Мета форуму – започаткування нових бізнес-проектів між Україною та ЄС, котрі будуть знаходитися на Закарпатті або використовувати транзитні можливості нашого регіону. 

Для підготовки форуму утворено організаційний комітет з підготовки і проведення форуму на чолі з першим заступником голови ради Василем Брензовичем. Технічним організатором проведення Форуму визначено товариство з обмеженою відповідальністю «Кратос», якому доручено розробити робочий план та програму форуму. 

У четвер в обласній раді відбулося засідання оргкомітету форуму, на якому було обговорено деталі проведення конкурсу. Участь в роботі взяли перший заступник голови облради Василь Брензович, керуючий справами виконавчого апарату облради Михайло Попович, голова комісії облради з питань розвитку продуктивних сил, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Богдан Кинів, директор «Агенства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Валерій Грищенко, представники управлінь ОДА. 

В рамках форуму передбачається проведення виставки, на якій будуть презентовані товари та експортні можливості його учасників. Участь у форумі планують взяти представники міністерства економічного розвитку і торгівлі, міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, міністерства аграрної політики, Словацького культурного співтовариства, «Клубу експортерів України», «Української асоціації якості», ряд компаній з ЄС, представники країв Височина та Пардубіце Чеської Республіки. 
Прес-служба облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com