Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Президент отримав мільйони гривень від Кварталу 95

4 січня 2020 р., 09:15

У кінці грудня глава держави розбагатів на 5 мільйонів гривень завдяки роялті та платежу за користування торговою маркою.

Президент України Володимир Зеленський задекларував отримання 4,8 млн гривень роялті від студії Квартал 95. Про це стало відомо в п'ятницю, 3 січня.Так, в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зазначено, що Зеленський отримав 4,88 млн гривень роялті від Кварталу 95 і ще 104 тисячі гривень у вигляді компенсації за користування торговою маркою.Датою отримання доходів вказано 27 грудня 2019 року.Роялті - це платежі, які періодично виплачуються продавцю ліцензії за поточне користування активами, найчастіше правами інтелектуальної власності.У листопаді минулого року стало відомо, що Зеленський вніс в електронну деклараціюмайже мільйон гривень доходів від надання іноземцям в оренду якогось майна. Він отримав гроші від громадян Сиран Сонг і Хіну Лін.Раніше повідомлялося, що Зеленський передав усі свої частки в компаніях соратникам і партнерам. Всі зміни в структурі власності були оформлені навесні 2019 року.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com