Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

З 2015 року кількість статей науковців УжНУ у Scopus збільшилася на 74.7%

13 січня 2020 р., 18:25

Результати наукових досліджень університету оприлюднено в монографіях, наукових статтях, навчальних посібниках і підручниках

У 2019 році УжНУ активно розвивав наукову діяльність, працівниками університету опубліковано 138 статей у наукометричній базі Scopus, загалом з 2015 року кількість статей збільшилася на 74.7% - наголосив ректор Володимир Смоланка під час засідання Конференції трудового колективу УжНУ.

Також в УжНУ зросла динаміка обсягів фінансування наукових досліджень. Відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки у 2019 році науковці університету виконували 21 науковий проєкт (9 фундаментальних, 8 прикладних та 4 наукові роботи молодих вчених) за рахунок коштів державного бюджету з річним обсягом фінансування 9 млн 292 тис. грн.

У 2019 році розпочалося виконання 5 проєктів за результатами конкурсного відбору на загальну суму 2 млн. 180 тис. грн., які фінансувались за рахунок коштів загального фонду державного бюджету. Також варто зазначити, що створений на базі УжНУ Центр колективного користування науковим обладнанням «Лабораторія експериментальної та прикладної фізики» цього року отримав фінансування за рахунок коштів державного бюджету в розмірі 2 млн. грн.

У 2019 році МОН України проводило щорічний Конкурс наукових проєктів молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, виконання яких розпочнеться у січні 2020 року і буде фінансуватися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету. За результатами Конкурсу перемогу здобув проєкт колективу молодих науковців від Ужгородського національного університету.

Слід зазначити, що протягом 2019 року науково-педагогічними працівниками виконувалося 102 ініціативні теми на 111 кафедрах 20 факультетів університету та українсько-угорському навчально-науковому інституті. Результати наукових досліджень університету оприлюднено в монографіях, наукових статтях, навчальних посібниках і підручниках. За звітний період науковці університету підготували 72 монографії, видали 27 підручників, 76 навчальних та 60 навчально-методичних посібників, 93 збірники наукових праць, з яких 69 періодичних фахових видань, з них 30 Наукових вісників УжНУ з 12-ти серій, підготували 3 словники, 3 довідники, уклали 2 бібліографічні покажчики, опублікували 1232 наукові статті, 1589 тез доповідей на наукових конференціях.

{g}


Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com