Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Василь Ґабор презентує "Приватну колекцію" та розкаже про нові видання

15 січня 2020 р., 12:35

У четвер, 16 січня, о 12:00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться пресконференція Василя Ґабора, українського письменника та літературознавець, упорядника серії «Приватна колекція» видавництва «Піраміда»

Василь Ґабор, який відзначив у грудні своє 60-річчя (народився письменник на Закарпатті, на Хустщині) розповість про нові видання серії «Приватна колекція» та про бібліографічний покажчик, який підготувала до ювілею Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Ф. Потушняка. Видання вийшло у серії “Культура краю в особах».

Василь Ґабор — автор збірки новел «Книги екзотичних снів та реальних подій» та один з авторів книги «Четверо за столом: Антологія чотирьох приятелів», історико-бібліографічного дослідження «Українські часописи Ужгорода (1867—1944)» та історико-краєзнавчого есе «Моє Шандрово», есеїв, літературних розвідок та інтерв’ю «Від Джойса до Чубая», нарису життя і творчості, бібліографії, публікацій «Іван Колос — поет Карпатської України» а багатьох інших творів та досліджень.


***

Захід відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Початок о 12:00

Запрошуються представники усіх ЗМІ


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com