Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Упродовж 2019 у фахівці землевпорядної служби Закарпаття опрацювали 381 запит на публічну інформацію

15 січня 2020 р., 13:00

Фахівці інформують

Публічна інформація, відповідно до статті 1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Упродовж 2019 року на адресу Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надійшло 381 запит, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації». З них: 276 безпосередньо від громадян, 27 – від юридичних осіб, ще 49 запитів надійшло від інших органів та 29 – від засобів масової інформації.

Переважна більшість запитів надіслані електронною поштою – 243, ще 120 запитів подані особисто та 18 – поштою.

На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Довідково:

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.












Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com