Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

За сприяння обласної служби зайнятості минулоріч знайшли роботу 20,7 тисяч осіб

16 січня 2020 р., 16:50

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості, упродовж 2019 року становила 20,7 тис. осіб, що дещо більше від обсягів минулого року (на 0,4%).

При цьому, 74,0% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

З числа колишніх безробітних 20,3% знайшли роботу в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів; 18,5% − у переробній промисловості; 16,0% − в освіті; 10,1% − у сільському, лісовому та рибному господарстві; 7,0% – у тимчасовому розміщуванні й організації харчування; 5,8% − у державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні; 4,8% − у будівництві; 4,0% − в охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги; 3,5% − у транспортній, поштовій та кур’єрській діяльності тощо.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 192 безробітних.

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено тимчасову зайнятість 2,1 тис. громадян, зокрема, 1,2 тис. осіб взяли участь у громадських роботах та 0,9 тис. осіб − в інших роботах тимчасового характеру. До найбільш поширених видів громадських робітвідносяться благоустрій, впорядкування придорожніх смуг, місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни, екологічний захист навколишнього середовища, роботи з документацією в архівах та інших державних установах, інформування населення про субсидії, роботи з соціально вразливими верствами населення, догляд за громадянами у закладах соціальної сфери, роботи з надання допомоги учасникам АТО та їх сімей.

Закарпатський обласний центр зайнятості

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp