Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Коронавірус негативно позначається на економіці Китаю

28 січня 2020 р., 08:54

Найбільше страждають індустрії розваг, туризму і громадського харчування. Змінюється й споживча поведінка - люди намагаються уникати громадських місць.

Новий коронавірус у Китаї вдарить по місцевих індустріях розваг, туризму і громадського харчування. Таку думку озвучили експерти агентства S & P Global Ratings, передає ТАСС у п'ятницю, 24 січня."Споживачі, швидше за все, уникають громадських місць, щоб знизити ймовірність зараження. 

Ці ефекти можуть бути посилені обмеженнями на поїздки. Найбільше постраждають громадське харчування, розваги і туристичні послуги. Оскільки ці сегменти зазвичай розглядаються як предмети розкоші, а не як предмети першої необхідності", - вважають в агентстві.Загальне споживання в країні знизиться, так як споживачі послуг навряд чи зможуть перенаправити подібні витрати, витрачаючи більше в інших місцях.

"Плани капітальних витрат компаній дуже чутливі до очікувань попиту. Тому тривалий спад споживання може вплинути на інвестиції", - говорять експерти і додають, що фірми навряд чи будуть реагувати швидко у своїх інвестиційних рішеннях.Експерти обнадіюють, що якщо подальша небезпека поширення вірусу підтвердиться, вплив на попит буде недовгим.У той же час, більш високі витрати, пов'язані з реакцією на спалах епідемії - залучення медичного персоналу, аварійних служб і закупівля вакцин, - можуть помірно компенсувати удар по споживанню. Однак, зростання таких витрат швидше стане значущою для деяких галузей, але не зробить занадто сильного впливу на широкий спектр економіки."Обмежене переміщення людей і, в гіршому випадку, високий рівень зараження можуть обмежити виробництво в деяких галузях. Це вплине як на обробну промисловість, так і на сфери послуг і може викликати тимчасові збої виробництва або падіння виробничої активності", - резюмували в агентстві.За останніми даними, від вірусу померли 26 осіб, більше 900 інфіковані.У МОЗ України повідомили про перевірку трьох випадків з підозрою на захворювання коронавірусом. Як стверджується, два випадки не були підтверджені, перевірка третього триває.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com