Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородським учням восени відпочити не вдасться (ВІДЕО)

7 вересня 2014 р., 11:27

Канікули перенесли на зиму.

Ужгородським школярам перенесли канікули, цього разу заслужений відпочинок у дітей не відібрали на відміну від попердньої влади, адже тоді школярі з баьками страйкували під стінами міської ради. Що учні кажуть цього разу дізнавалася Маряна Мартин.

Так минулого року діти Ужгорода відреагували на звістку, що осінніх канікул не буде. Цього року представники міської ради вирішили перенести відпочинок – й ось, що кажуть школярі сьогодні. І нічого дивного, каже пан Петро - директор ЗОШ№5, адже цього разу дітей повідомили вчасно. Учні старших класів, кажуть більше часу приділять підготовці до зно на уроках. Хоча є й такі, котрим канікул не вистачатиме. Насправді нічого поганого в тому, що канікули перенесли на зиму немає, факторів які це підтверджують багато, запевняють в відділі освіти. Ще один плюс це яка не яка, а економія газу, електрики. Щодо весняних канікул – то рішення поки не ухвалили.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com