Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Поза Китаєм коронавірус виявили у 37 осіб - ВООЗ

30 січня 2020 р., 08:12

Китайський коронавірус зафіксовано в 14 країнах світу. Кількість інфікованих у Китаї наближається до п'яти тисяч.

За межами Китаю зафіксовано 37 випадків захворювання на коронавірус 2019-nCoV, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я у вівторок, 28 січня.

"Серед 37 випадків поза Китаєм три були виявлені під час відсутності початкових симптомів. Що ж стосується інших 34 випадків, то за 28 з них надійшла інформація про наявність симптомів", - зазначають в організації.Підкреслюється, що "середній вік за випадками поза Китаєм становить 45 років". Серед пацієнтів - люди у віці від двох до 74 років. Чоловіки становлять 71% хворих.З Китаю в інші країни прибули 36 пацієнтів, у тому числі 34 прибули з міста Ухань або мали контакти з хворими в цьому місті. В одному випадку передача вірусу сталася між членами сім'ї у В'єтнамі.Рівень небезпеки поширення хвороби у світі і в регіоні ВООЗ розцінює як високий, а рівень поширення в Китаї як дуже високий.За останніми даними, у Китаї зареєстровано понад 4,6 тисячі випадків зараження новим коронавірусом. Померли 106 осіб. Крім Китаю, хворі виявлені ще в 14 країнах.У Мережі з'явився онлайн-сервіс для моніторингу поширення китайського коронавірусу.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com