Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Названі нові симптоми і способи зараження коронавірусом

30 січня 2020 р., 08:14

У Китаї зростає кількість інфікованих новим смертельним коронавірусом. Фахівці вивчили його симптоми і способи передачі.

Китайські вчені встановили нові симптоми і способи зараження коронавірусом 2019-nCoV. Про це у вівторок, 28 січня, заявив член експертної групи держкомітету КНР з питань охорони здоров'я Лі Сінван, пише РІА Новости.

За його словами, вірус передається переважно повітряно-крапельним шляхом, але можна заразитися і через дотик до очей брудними руками."Усім потрібно носити маски, скоротити контакти на близькій відстані. Вірус може передатися і через дотик, якщо потерти око руками, на які потрапив вірус... На самому ранньому етапі хвороба проявляється такими симптомами, як підвищена температура, слабкість і сухий кашель. У тяжкохворих може спостерігатися утруднення дихання, аж до дихальної недостатності, стан може погіршитися, якщо є інші захворювання", - пояснив інфекціоніст.За словами Лі Сінвана, останнім часом почастішали випадки легкої форми 2019-nCoV: у декого з хворих зовсім не доходило до запалення легенів, спостерігалися лише невелика температура і нечастий сухий кашель.

"Є ще частина пацієнтів, у яких підвищення температури тіла неочевидне, у них іноді сухий кашель або проявляється слабкість, цих людей виявили, тому що вони добровільно пішли перевірятися. Такі пацієнти, з точки закономірностей інфекційних захворювань, також у деякій мірі є переносниками вірусу, що створює певні складності в роботі з профілактики епідемії", - додав він.Інфекціоніст також повідомив, що лікування пацієнта, який заразився новим вірусом, забирає приблизно один тиждень, якщо хвороба проходить у легкій формі, при важкій формі - два тижні і більше.За останніми даними, жертвами коронавірусу в Китаї стали 106 осіб, понад 4500 інфіковані.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com