Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Проєкті „Бібілотека об’єднує людей” стартує в Ужгороді

28 січня 2020 р., 19:15

Відкритий конкурс для художників і художниць з України і Угорщини.

Кінцевий термін подачі заявок: 9 лютого 2020 року.

Період проведення резиденцій: 17 лютого – 23 березня, 2020 року.

Місце проведення: Ужгород.

Робочі сесії: 17-24 лютого, 2-9 березня, 16-23 березня.

Програма покриває наступні витрати: вартість подорожі, проживання та добові та надає гонорар у розмірі (300 євро)

Проект спрямований на розробку нових моделей співпраці між художниками, бібліотеками і спільнотами міста через експериментування з різними способами залучення людей і принесення нових тем і програм в бібліотеку. Проект надає можливість художникам і художницям з України і Угорщини створити нові твори, реалізувати публічні програми і спільні висловлювання.

Незважаючи на те, що бібліотеки відіграють важливу роль у культурній і соціальній сфері, вони зазвичай сприймаються як архаїчні установи. Фактично, більшість з них обмежують свої функції, зберіганням і наданням книг в користування. Метою проекту є переосмислення ролі бібліотеки в соціальному житті міста і інформування громадян про те, що їхні потреби можуть формувати цілі і місію цих установ. Програма складається з серії презентацій, воркшопів і робочих зустрічей. Проект буде проходити в Ужгороді, на базі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Ми шукаємо художників, які хотіли б переосмислити роль та місію бібліотеки, залучивши до цього процесу бібліотекарів, студентів мистецьких закладів і закладів культури Ужгорода, і соціально вразливі групи такі як (люди похилого віку, слабо зорі люди, іноземні студенти і громадяни, представники ЛГБТ спільноти). Протягом тижня художник працюватиме з однією або декількома соціально вразливим групам і маргіналізованим темам з ціллю зробити їх видимими в публічному полі, і знайти такі форми публічної репрезентації, які би створювали безпечний простір для публічного обговорення актуальних проблем на базі бібліотеки.

Щоб подати заявку надішліть:

1.CV або коротку біографію;

2. Портфоліо (макс. 10 МБ);

3. Коротку проектну пропозицію та робочий план.

на адресу in.openplace@gmail.com з темою «Application_ Бібліотека об’єднує людей» до 9 лютого 2020 року. Заявки мають бути написані англійською мовою.

Програма покриває наступні витрати: вартість подорожі, проживання та добові та надає гонорар у розмірі (300 євро)

Детальніше за посиланням.


Євгенія Напуда, завідувачка відділом проєктної та соціокультурної діяльності Закарпатської ОУНБ ім.Ф.Потушняка

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com