Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Служба зайнятості – надійний посередник на ринку праці

3 березня 2020 р., 11:40

Упродовж січня 2020 року кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості області становила 1,3 тисячі.

Кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості у січні склала 3,9 тис. одиниць.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості, упродовж січня 2020 року становила 1,7 тис. осіб. При цьому, 80,0% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

З числа колишніх безробітних 34,7% знайшли роботу в переробній промисловості; 25,1% − в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів; 8,9% – у тимчасовому розміщуванні й організації харчування; 5,5% − в освіті; 4,8% − у державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні; 3,3% − в охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги; 3,3% − у транспортній, поштовій та кур’єрській діяльності; 2,6% − у сільському, лісовому та рибному господарстві; 1,5% − у постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря тощо.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 9 безробітних (4 особи, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 5 осіб − суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності).

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено тимчасову зайнятість 81 особи, зокрема, 5 осіб взяли участь у громадських роботах та 76 осіб − в інших роботах тимчасового характеру. За видами громадських робіт: громадяни займались впорядкуваннямпридорожніх смуг, надавали допомогу інваліду по дворогосподарству, виконували роботи з екологічного захисту навколишнього середовища.


Закарпатський обласний центр зайнятості

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp