Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У хворого коронавірусом в Чернівцях лихоманка

4 березня 2020 р., 08:01

Перший хворий на коронавірус в Україні знаходиться в інфекційному відділенні Чернівецької обласної клінічної лікарні.

Чоловік, у якого виявили коронавірус, знаходиться в ізоляції, у нього спостерігається лихоманка. Про це в ефірі 112 Україна у вівторок, 3 березня, повідомила заступник голови департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Марія Поліщук.

Вона запевнила, що пацієнт не контактує з іншими особами, які перебувають в інфекційному відділенні.Стан пацієнта на сьогоднішній день стабільний. "Він має лихоманку, але йому приділяється значна увага з боку медичного персоналу. Що стосується засобів дезінфекції, лікарня забезпечена", - розповіла Поліщук.Також вона підкреслила, що лікарі і середній медичний персонал, які заходять в ізольовану палату, дотримуються всіх вимог захисту.Тим часом, агентство УНН повідомляє, що пацієнт з коронавірусом знаходиться в інфекційному відділенні обласного комунального некомерційного підприємства Чернівецька обласна клінічна лікарня. Інфекційне відділення розміщується в окремому корпусі на території лікарні.Раніше Чернівецька область отримала допомогу, виділену урядом, а саме інфузомати, мішки Амбу, пульсоксиметри, два апарати для штучної вентиляції легенів і 197 тисяч медичних масок. Їх мали розподілити між лікарнями ще минулого тижня.У самій лікарні повідомили, що у відділенні є можливість ізолювати хворих відповідно до патології, оскільки у відділенні розгорнуто палати напівбоксового типу. Крім того, є можливість проведення різного роду клінічно-лабораторних досліджень.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp