Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Рівіс вислухав закарпатців (ФОТО)

9 вересня 2014 р., 15:20

Сьогодні, під час прийому.

У вівторок 9 вересня під час особистого прийому громадян заступником голови Закарпатської обласної адміністрації по допомогу звернулося близько двадцяти закарпатців.Проблеми, з якими зверталися краяни до чиновника стосувалися покращення житлових умов та надання матеріальної допомоги на лікування.

До прикладу, жителька Великоберезнянського району звернулася з проханням про виділення матеріальної допомоги у зв’язку з тим, що її син відбув на службу в зону АТО, а чоловіка вона не має. Михайло Михайлович пообіцяв сприяти у виділенні одноразової матеріальної допомоги.

Також на прийом громадян прийшли жінки та матері загиблих в зоні АТО військових. Рідні хотіли дізнатися яка допомога їм передбачена. Заступник голови ОДА провів з ними роз’яснювальну роботу та зазначив, що на наступній сесії облради буде винесено питання про підтримку сімей загиблих в зоні АТО.

До заступника голови Закарпатської ОДА сьогодні звернулася і сім’я переселенців з Донецьку з проханням сприяти у працевлаштуванні. Батько та син є спеціалістами у медичній галузі, а невістка – у банківській справі. Михайло Рівіс пообіцяв в межах своєї компетентності вирішити ці питання.

Крім того, заступник голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс доручив відповідним профільним структурам розібратися з питанням погодження детального плану земельної ділянки, яка відводиться для будівництва храму чоловічого монастиря «Собору пресвятої Богородиці» в урочищі «Джублик», що в Іршавському районі.

З усіх питань, які були підняті під час особистого прийому громадян, Михайло Рівіс надав доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації стосовно вирішення проблем мешканців у найкоротший термін.
Прес – центр ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com