Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Шмигаль оголосив про входження України в світову економічну кризу

11 березня 2020 р., 15:55

На думку прем'єра, Україна підійшла підготовленою до світової кризи

Україна входить у світову економічну кризу, викликану поширенням коронавірусу у світі. Про це на брифінгу сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Як зазначив Шмигаль, фактично Україна стоїть на порозі кризи, а в деяких країнах це вже початок фінансово-економічної кризи.

"Україна зараз в цю криза входить набагато міцнішою, ніж це було, наприклад, у 2008 році", - сказав він.

За його словами, в Україні зараз, як ніколи, висока ліквідність в банках. "У нас високі золотовалютні запаси. У нас є запас по бюджетному курсу, який запланований (27 грн / долар, - ред.). У нас досить позитивний діалог з МВФ, у нас вчора був конференц-кол з керівництвом МВФ, і домовилися про системне продовження співпраці без зміни будь-яких умов ", - додав він.

Шмигаль заявив, то Україні залишилося виконати два з восьми параметрів МВФ, які планується виконати за два-три тижні.

Крім того, за словами Шмигаля, для експортерів відкриваються нові можливості.

"З одного боку, це кризові речі. З іншого боку, це можуть бути можливості для нашого внутрішнього ринку", - додав прем'єр.

Як повідомляло РБК-Україна, за даними Національного банку України, поширення по світу коронавірусу мало обмежений і нейтральний вплив на економіку України в лютому і на початку березня 2020 року. За даними НБУ, деяке зниження цін на окремі товари українського експорту більш ніж компенсовано подальшим нарощуванням фізичних обсягів поставок за кордон.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com