Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді надають методичні рекомендації щодо дистанційного навчання учнів

13 березня 2020 р., 13:50

У зв'язку з карантоном мер Ужгорода наказав управлінню освіти розробити методичні рекомендації щодо дистанційного навчання учнів

У зв'язку із запровадженням в Ужгороді карантинних заходів Богдан Андріїв дав доручення управлінню освіти розробити у стислі терміни методичні рекомендації щодо дистанційного навчання учнів.

"Для попередження розповсюдження коронавірусної інфекції призупинено освітній процес у нашому місті, це стосується закладів всіх форм власності. Здоров’я дітей завжди в пріоритеті нашої роботи.

Разом з тим, карантинні заходи не повинні повністю знівелювати навчальний процес, особливо це стосується випускників, попереду у яких складання ЗНО і вибір майбутньої професії. Дав доручення управлінню освіти підготувати методичні рекомендації щодо дистанційного навчання учнів, онлайн-уроків, якими могли б керуватися вчителі під час карантину. Звертаюся до батьків з проханням з особливою відповідальністю поставитися до карантинних заходів, обмежити перебування дітей у кав'ярнях, магазинах, транспорті. Введення карантину ні в якому разі не потрібно розцінювати, як канікули. Тільки спільними зусиллями ми збережемо спокій і здоров’я наших містян", – наголосив Богдан Євстафійович.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp