Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

"Пакунок малюка" збільшується

16 березня 2020 р., 12:05

Забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою „пакунок малюка” - продовжено.

У 2020 році до пакунку додали теплі речі, розвиваючий килим, мило та водонепроникну пелюшку. Наразі собівартість такого подарунка від держави – близько 5 тисяч гривень.
У 2020 році закінчується період пілотного проекту „пакунок малюка”, який проводився за підтримки структур ООН та у межах проекту міжнародної технічної допомоги ,,Забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні”.
Міністерством соціальної політики України розроблено новий механізм фінансування одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” за рахунок коштів державного бюджету, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 року № 172 „Деякі питання забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою „пакунок малюка”.
Відтепер Мінсоцполітики визначено головним розпорядником бюджетних коштів щодо надання сім’ям при народженні дітей одноразової натуральної допомоги „пакунку малюка”.
Протягом 2019 року в області видано 12774 „пакунків малюка”.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com