Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Служба зайнятості – гарант легального працевлаштування

18 березня 2020 р., 09:15

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 березня становила 1,8 тис. одиниць.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7,0 тис. грн., у 79,6% вакансій розмір заробітної плати – вище мінімальної.

За видами економічної діяльності: більшість вакансій налічується на підприємствах переробної промисловості (36,7%); у торгівлі та ремонті автотранспорту (15,2%); у транспортній, складській, поштовій і кур’єрській діяльності (10,6%); у тимчасовому розміщування й організація харчування (6,1); в освіті (5,3%); у будівництві (4,8%); в охороні здоров’я (4,4%); у державному управлінні й обороні (3,9%) тощо.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (35,7%); працівників сфери торгівлі та послуг (15,8%) та робітників з обслуговування технологічного устаткування (14,4%).Закарпатський обласний центр зайнятості

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com