Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У НПП «Синевир» тимчасово припинено прийом громадян

19 березня 2020 р., 15:05

Через карантин у НПП «Синевир» припинили прийом громадян

Національний природний парк «Синевир» повідомляє, що здійснює свою роботу в режимі карантину, відповідно до рекомендацій уряду. Вживаються всі можливі заходи з недопущення поширення коронавірусу.

У НПП «Синевир» припинено особистий прийом громадян, візит-центр не здійснює свою роботу, відмінено заплановані еколого-освітні та інші заходи. Про введення обмежень інформовано усі підрозділи установи.

Національний природний парк «Синевир» на робочих місцях забезпечив миючі та дезінфікуючі засоби з метою дотримання працівниками санітарно-гігієнічних вимог. Забезпечено проведення режиму волого прибирання з використанням засобів дезінфекції. Службові приміщення регулярно провітрюються. У разі наявності в працівників ознак гострих респіраторних захворювань, їх негайно буде відправлено додому на самоізоляцію. Наразі таких хворих серед персоналу немає. У окремих випадках для деяких працівників буде введено дистанційний режим роботи із застосуванням електронних комунікацій та технологій.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com