Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Програма «U-LEAD з Європою» запустила навчальний онлайн проєкт - U-LEARN

24 березня 2020 р., 10:53

Карантин не перешкода для підвищення спроможності фахівців громад.

Програма «U-LEAD з Європою» запустила навчальний онлайн проєкт - U-LEARN.org.ua, на якому у вільному доступі наявні 10 навчальних програм для фахівців громад.

Наразі доступні навчальні модулі «Соціальні послуги в ОТГ: з чого почати», «А як вчините Ви? – Етична дилема», «Основи реформування системи охорони здоров'я з допомогою eHealth», «Цифрові комунікації в громаді» та «Сучасні інструменти для формування спроможної освітньої мережі в громаді».

«Завдяки проекту U-LEARN представники об’єднаних громад області мають можливість проходити навчання, що пропонує Програма, навіть в умовах, коли потрібно залишатися вдома, – пояснює Микола Сюсько, керівник Закарпатського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою». – Більше того, вільний час, який з’явився в багатьох в зв’язку із карантином, можна використати з користю, пройшовши безплатні онлайн-курси. Тематика курсів пропонованих на платформі є досить обширною і буде цікава як об’єднаним територіальним громадам, так і тим, що лише планують об’єднуватися».

Також на платформі доступні електронні посібники «Перші кроки для новостворених ОТГ. Методичні рекомендації та зразки документів», «Путівник керівника. Успішна громада: надання якісних послуг громадянам та сприяння сталому розвитку».

Крім того, оприлюднені вступи до курсів «Залучення громадян до процесів прийняття рішень», «Стратегічна комунікація: вступ», «Електронний документообіг».

Всі курси доступні на сайті Пройти будь-яке онлайн навчання та отримати відповідний сертифікат зможе кожен бажаючий.

Нагадаємо, Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com