Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У всьому світі сьогодні відбудеться акція Година Землі

28 березня 2020 р., 10:33

Громадян закликають ввечері на одну годину вимкнути світло та інші електроприлади в знак прихильності збереження планети.

У всьому світі в суботу, 28 березня, відбудеться Година Землі - найбільша світова ініціатива на підтримку збереження планети і сталого використання її ресурсів.

Акція, організована Всесвітнім фондом дикої природи (World Wide Fund for Nature, WWF), спрямована на те, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети.

Годину Землі проводять щорічно в одну з останніх субот березня. Всіх жителів планети закликають на одну годину з 20:30 до 21:30 вимкнути світло та інші електроприлади.

Година Землі була ініційована в 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. Такий захід, крім символічного вимкнення світла на одну годину, ставить акцент на необхідності щоденних дій кожного громадянина: в сфері енергоефективності, економному використанні ресурсів і досягнення гармонії з природою.

Раніше повідомлялося, що вперше Україна приєдналася до всесвітньої кампанії в 2009 році. Тоді до акції приєдналося понад 50 міст нашої країни.

Наймасштабнішою акцією за всю історію існування став 2010 рік, коли в акції взяли участь близько мільярда осіб по всьому світу з 120 країн, з них близько мільйона були українці.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com