Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські священники допомагатимуть медикам

6 квітня 2020 р., 18:25

Мукачівські священники збирають кошти на спецодяг для медиків

Духівники Мукачівської греко-католицької єпархії серед своїх парафіян ініціюють збір коштів, які буде спрямовано на придбання медичних захисних костюмів, екранів та інших елементів захисту. Усе відбувається з благословення владики Мілана, єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії.

«Ця ініціатива народилася з потреби, у якій перебуває наше суспільство. Найперші, хто приймає удар, - наші медики. Вони є беззахисними у прямому і переносному значенні. Ми хочемо закупити захисні костюми, захисні екрани на обличчя та інші засоби індивідуального захисту. Їх плануємо передати для лікарень: районної, міської та інфекційної. Минулої суботи в Італії за один день померло 80 лікарів, тому усі разом ми мусимо допомогти, як собі самим. Церква, яку обливають брудом, вчинками це все спростовує», – зазначив «Дню» о. Павло Фіцай.

За вихідні долучитися до благодійної справи зголосилося чимало парафіян. Усіх небайдужих просять за можливості самостійно купувати предмети захисту і передавати духівникам, або допомогти фінансово. Детальніше дізнатися, яким чином долучитися до допомоги дистанційно, можна написавши координаторам ініціативи о. Павлу через соціальну мережу Фейсбук та о. Владиславу Ігнатишину, священнослужителю Хрестовоздвиженського греко-католицького кафедрального собору.

Вікторія Жуйко, Ужгород


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com