Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Дезінфікуємо, інформуємо, допомагаємо

10 квітня 2020 р., 14:40

Шановні громадяни!

Рятувальники ДСНС Закарпаття продовжують здійснювати профілактичні заходи, що спрямовані на запобігання поширенню коронавірусною інфекції. Фахівці Служби порятунку у спеціальних захисних костюмах проводять дезінфекцію мсіць можливого перебування людей спеціальним розчином, який є цілком безпечним для людей, тварин та рослин, а також не шкодить металу, деревині та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь-яких поверхонь. Санітарну обробку проводять у під'іздах багатоквартирних житлових будинків, адмігістративних будівлях тих підприємств, що не можуть припинити своє функціонування, адже забезпечують життєдіяльність населення, на центральних вулицях міст та селищ, поблизу магазинів, аптек та у інших місцях, де у період карантинних заходів можуть перебувати люди. Не припиняється також і щоденне оповіщення населення щодо обов’язкового дотримання заходів безпеки під час карантину через гучномовці на оперативно-рятувальних автомобілях, які двічі на день курсують вулицям населених пунктів. Шановні громадяни!

Рятувальники закликають вас без нагальної потреби не виходити з осель та не відвідувати місця масового скупчення людей. Під час перебування на вулиці одягайте захисні маски та рукавички, зберігайте дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та частіше мийте і дезинфікуйте руки. Також не забувайте дбати про близьких та рідних людей літнього віку, які знаходяться у зоні ризику. Тому забезпечте їх усім необхідним – продуктами, ліками тощо, аби вони не виходили на вулицю без нагальної на те потреби.


У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com