Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Лікарня Мукачева зможе технічно збільшити кількість ПЛР-тестувань

23 квітня 2020 р., 16:50

Для цього міська влада передбачила додаткове фінансування.

Буде придбано новий ампліфікатор для проведення ПЛР-досліджень у реальному часі, завдяки якому протягом доби лікарня зможе додатково проводити додатково понад 100 тестів методом ПЛР. Вартість обладнання становить понад 1,3 млн.

Закупівля буде проводитися коштом нової медичної програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я, яку прийнято сьогодні на сесії міськради. До кінця року, понад 7 млн. 98 тис. гривень витратять для покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я та подолання COVID -19. Понад 5 млн. гривень спрямують на фінансування Центру первинної медико-санітарної допомоги та Мукачівської ЦРЛ. 1 млн. 500 тис. передбачили на забезпечення лікарні засобами індивідуального захисту , дезрочином , медикаменти й іншим необхідними медичним оснащенням для боротьби з коронавірусною інфекцією, 421 тис. гривень - на засоби захисту від COVID-19 для сімейних лікарів ЦПМСД. На 1 млн. 470 тис. гривень закуплять реанімаційне обладнання: монітори пацієнта, кисневий концентратор, відсмоктувачі.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp