Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

COVID-19 виявили у працівників швидкої у Мукачеві

27 квітня 2020 р., 14:05

Ось такі реалії

COVID-19 виявили у працівників станції екстреної медичної допомоги Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги

Із 25 працівників які вже пройшли тестування методом ПЛР, у 16 діагноз підтвердився. Також COVID-19 виявлено у трьох контактних осіб.

Сьогодні, комісією ТЕБ і НС було прийнято рішення вжити негайно усі необхідні заходи для локалізації осередка захворювання та недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Мукачівської ОТГ.

Працівників «швидкої» відправлено на самоізоляцію, усі вони пройдуть в найближчі ПЛР-тестування.

Всіх працівників буде протестовано методом ПЛР, і до роботи будуть допускатися лише здорові працівники.

Поки не будуть відомі результати досліджень, станцію швидкої медичної допомоги тимчасово зачинено , керівництву Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги доручено забезпечити надання невідкладної медичної допомоги місцевим жителям. Також у call-центрі медичного центру «Сім’я» будуть залучені спеціалісти які цілодобово консультуватимуть людей щодо виїздів бригад швидкої, працівниками Центру первинної медико-санітарної допомоги за рішенням сімейного лікаря буде здійснено надання медичної допомоги, також в разі необхідності залучатимуть додаткових спеціалістів.

Гаряча лінія call-центру - 0800 503 118.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp