Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Петров пішов до ромів (ФОТО)

29 квітня 2020 р., 11:40

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров відвідав ромське поселення у селі Підвиноградів. Спільнота тут проживає компактно і нараховує майже три тисячі людей.

«Мультикультурність, толерантність, повага – це те, що дозволяє розвиватися сучасному суспільству.
Люди різні й однакові незалежно від походження. Багаточисельна, колоритна, зі своїми традиціями і культурою – це ромська спільнота на Закарпатті.»

Олексій Петров цікавився, як живе ромське поселення у Підвиноградові загалом та під час карантину зокрема.

Ромські брати-правозахисники Арсеній та Давид Богари розказали, що у поселенні не було зафіксовано жодного підтвердженого випадку COVID-19.

Через карантин, багато ромів не працюють. За словами Арсенія Богара, більшість мешканців – сезонні робітники, їздять на заробітки за кордон.

Також Богари звернули увагу, що під час ремонту центральної дороги, будівельники не проклали з’їзд на бічні вулиці, де проживає ромське поселення. Це питання мають вирішити найближчим часом, запевнив голова.

Арсеній та Давид Богари подарували голові Закарпатської ОДА книгу власного авторства про історію їхньої родини та ромського поселення у Підвиноградові.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp