Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Виноградівщині мешканці не узгодили земляні роботи і пошкодили газопровід

26 травня 2020 р., 11:45

12 споживачів газу залишилися без газопостачання у селі Холмовець Виноградівського району

Неподалік їхніх помешкань під час проведення несанкціонованих земляних робіт був пошкоджений вуличний газопровід середнього тиску.

«На цій ділянці люди прокопували водопровід. Однак, про проведення таких робіт в жодну інстанцію не повідомили. Відповідно, вони уявлення не мали, де проходить газопровід, що й призвело до інциденту», — прокоментував керівник Виноградівського відділення АТ «Закарпатгаз» Андрій Ходаківський.

З початку року це вже третій на Виноградівщині та одинадцятий в області подібний випадок, коли під час несанкціонованих земляних робіт пошкоджується газопровід. Аби уникнути таких ситуацій, люди повинні звертатися у АТ «Закарпатгаз» і повідомляти про свої наміри. Представник підприємства перевірить, чи не входить територія, де проводитимуться роботи, до охоронних зон газорозподільної системи. У разі необхідності виїде на місце та покаже, де саме проходить газопровід. Це також стосується проведення ремонтних та будівельних робіт. Виклик представника Закарпатгазу на місце проведення робіт є безкоштовним.

«Потерпілих через інцидент в Холмовці, на щастя, немає. Але коли стається подібне, загроза щоразу існує величезна. Навіть не хочу думати, що могло б статися, аби поруч була іскра від запальнички або іншого джерела вогню», — пояснив головний інженер АТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський.

Через кілька годин газопостачання у Холмовці було відновлено у повному обсязі. Та у Закарпатгазі наголошують: перед проведенням земляних робіт варто звернутися за фаховою допомогою. Вчиняючи з порушеннями, мешканці не тільки наражають себе та інших на небезпеку, а також спричинюють припинення газопостачання, але й ризикують заплатити немалий штраф. Адже у такому разі винуватцю доведеться оплатити вартість відновлювальних робіт, а також втрачених об’ємів газу.

Прес-служба АТ «Закарпатгаз»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com