Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ухані виявили 300 носіїв COVID-19 без симптомів

2 червня 2020 р., 17:57

У другій половині травня в місті провели майже 10 млн тестів, під час яких виявили коронавірус у 300 безсимптомних носіїв.

В Ухані, провінція Хубей, Китай, з 14 травня по 1 червня протестували 9 899 828 осіб - було виявлено 300 безсимптомних носіїв. Про це повідомила влада міста у вівторок, 2 червня.За 19 днів не було виявлено жодного пацієнта із захворюванням, викликаним коронавірусом нового типу (COVID-19). У тісному контакті з безсимптомними пацієнтами перебували 1 174 особи - у всіх негативні результати тестів, всі вони знаходяться під медичним наглядом."Ухань успішно завершив завдання з масового тестування [населення міста на коронавірус]. Загальна сума витрат склала близько 900 млн юанів (близько $126,6 млн)", - заявив віце-мер міста Ху Ябо.Відзначимо, що витрати на тестування взяла на себе адміністрація міста, перевірка для населення організована безкоштовно.Раніше повідомлялося, що в Китаї за добу немає випадків і підозр на COVID. За добу випадків інфікування і підозр на COVID немає. Тоді було зафіксовано 409 безсимптомних випадків, які перебувають під меднаглядом.Крім того, в Китаї назвали оптимальні кліматичні умови для COVID-19. Пандемія коронавірусу може поширюватися циклічно, а її спалах може повторюватися у великих містах в середніх широтах цієї осені, вважають вчені.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com