Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Бути вівчарем на Закарпатті не тільки важко, а й небезпечно

6 червня 2020 р., 10:00

Робота вівчарів, це не просто смачний сир, а важка, іноді навіть небезпечна праця

 

Незалежно від погоди вони щодня проводять на ногах по 14 – 16 годин. І так 150 днів кожного року.

Ранок у вівчарів починається о 5 годині, та триває до заходу сонця. Весь день вони працюють з вівцями, випасаючи їх, долаючи десятки кілометрів. Тричі на день займаються доїнням тварин та виробництвом будзу, вурди.

Смак кінцевого продукту відрізняється, в залежності від сезону збору молока та умов виробництва. І це дуже цікаво. Чи знаєте ви що виробництво сиру, це найефективніший приклад природної консервації молока, яке у такому виді здатне довше зберігатись, не втрачаючи цінні властивості?

Вівчарство, це пряма можливість заробити гроші та бути зайнятим тривалий час для жителів села. Вівчарів на полонині як правило 3 – 5 осіб, вони завжди брали молодих людей, для роботи на полонинах, це як елемент соціалізації та здобуття першої професії.

Однак нині карпатські вівчарі не тільки живуть у складних умовах. Інколи їм доводиться зустрічатися з дикими тваринами, а часом навіть конфліктувати з браконьєрами чи мисливцями, бо ті не зацікавлені у присутності вівчарів у лісі.

SEEDS.org.ua за інформацією Tourinform


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com