Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Звіт про життя в карантині представили закарпатські майстри пензля і різця

6 червня 2020 р., 19:00

«Життя в карантині» — під такою назвою 4 червня Закарпатська організація Національної спілки художниківУкраїни презентувала в Ужгороді on-line виставку художніх творів

Вперше без офіціозу, авторів і поціновувачів. Твори наодинці з собою.

Близько п’ятдесяти митців представили свої роботи в експозиційній залі «Галереї Ужгород». Різнотем’я і різнобарв’я мистецьких творів вражає, як і контингент учасників. Живописні традиційні і колоритні сучасні полотна. Роботи відомих художників зі званнями і тих, хто нещодавно, але гідно заявив про себе, поповнивши лави спілчан. Достойно було представлено скульптуру з дерева і каменю, а також декоративно-прикладне мистецтво.

Гармонійно, логічно кожна робота доповнювала іншу. Витонченість і вишуканість художніх творів свідчить про те, що їх робили з натхненням і справжні професіонали. Цікаво, що на виставці ми побачили три роботи під однією назвою — «Іриси». Зрозуміло, що красива і гордовита весняна квітка не могла не привабити художників. Але кожний з трьох автор побачив її по-своєму.

…Талановита Срібна Земля. Вона особлива. Переконуємося в цьому щоразу, коли споглядаємо творіння закарпатських майстрів — творців прекрасного.

Тамара ДУЛІНОВА,

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com