Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття не відповідає критеріям для послаблення карантину – МОЗ

8 червня 2020 р., 19:15

Вісім українських регіонів не відповідають критеріям для подальшого послаблення карантину

Про це свідчать дані, опубліковані 8 червня на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

Зокрема, допустимі значення інцидентності (не більше ніж 12 нових випадків протягом семи днів на 100 тис. населення) перевищено в Києві, а також у Волинській, Житомирській, Закарпатській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій та Чернігівській областях. Двом іншим параметрам – заповненість лікарень, призначених для лікування пацієнтів з COVID-19, не більше ніж на 50% і проведення тестів не нижче від показника інцидентності – відповідають усі регіони.

Карантин в Україні через епідемію коронавірусної інфекції діє із 12 березня. Обмежувальні заходи тричі продовжували. З 11 травня в Україні розпочали пом'якшення карантину.

20 травня Кабмін продовжив обмеження до 22 червня, але запровадив так званий адаптивний карантин: регіональній владі дали право послаблювати карантинні заходи за умови відповідності трьом критеріям.

Усього уряд розробив п'ять етапів поступового скасування обмежень. 1 червня Україна перейшла до третього етапу, який передбачає відкриття спортивних залів і фітнес-центрів, навчальних закладів, запуск міжобласного автобусного сполучення та залізничних перевезень.

В Україні станом на 8 червня загальна кількість підтверджених випадків зараження сягнула 27 462, із них 797 осіб померли, 12 195 – одужали. У Львівській області 2162 хворих, 71 померлий.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp