Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» нагадує про сервіс передачі показів лічильника за допомогою телефонного голосового меню

29 червня 2020 р., 08:25

Цікаво знати

Побутові споживачі електроенергії можуть передавати покази лічильника за допомогою підказок інтерактивного голосового меню телефонних ліній ПрАТ «Закарпаттяобленерго».


Нагадуємо, що у ПрАТ «Закарпаттяобленерго» запроваджений новий зручний сервіс для передачі показів приладів обліку електричної енергії. Тепер можна зробити це також за допомогою підказок інтерактивного голосового меню телефонних ліній ПрАТ «Закарпаттяобленерго» та без очікування з’єднання з працівником кол-центру.


Запишіть номери телефонних ліній та користуйтеся для передачі показів лічильника інтерактивним голосовим меню:

+38 099 010 16 20 (Водафон);

+38 067 010 16 20 (Київстар);

+38 073 010 16 20 (Лайфселл).


Увага! Вартість дзвінка згідно з тарифами вашого оператора.


Для передачі показів необхідно зателефонувати за одним із вказаних номерів телефону та, скориставшись підказками інтерактивного голосового меню, ввести покази лічильника електроенергії.


Ви можете ознайомитись з покроковою інструкцією використання нового сервісу за посиланням.


Для зручності споживачів та оперативнішої роботи автоматизований сервіс забезпечує прийом показів по 30 каналах одночасного з’єднання на кожній окремій телефонній лінії.


Нагадуємо, що побутовим споживачам необхідно повідомляти покази лічильника електроенергії щомісяця у період, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного місяця.


У разі виникнення будь-яких запитань можна звернутися за номером кол-центру ПрАТ «Закарпаттяобленерго» 0-800-50-16-20, дзвінок на який безкоштовний. Кол-центр працює цілодобово та без вихідних.


Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» щиро вдячна всім, хто в цей складний час вчасно передає показники та оперативно і в повному обсязі розраховується за спожиту електричну енергію. Адже саме ваша платіжна дисципліна тепер – це запорука безперервного електропостачання регіону, а також стабільного функціонування ринку енергетики України!Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»


Економте час, бережіть здоров’я!

Передавайте покази лічильника онлайн!


Прес-служба ПрАТ "Закарпаттяобленерго"

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com