Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгород «Магніт талантів» не омине

2 липня 2020 р., 09:15

Проєкт TalentMagnet (Магніт талантів), партнером якого є комунальна установа «Агенція розвитку Ужгорода», схвалений на фінансування і стартує сьогодні, 1 липня 2020 року, фінішуватиме в грудні 2022 року.

Як повідомила керівниця комунальної установи Маріанна Собран, проєкт має намір дослідити і знайти шляхи вирішення однієї з основних суспільних проблем сьогодення – «відтоку мізків», високоосвічених спеціалістів, насамперед з малих і середніх міст країн Дунайського регіону та відсутності дієвої стратегії, яка б упереджувала цей процес на майбутнє.

Основним результатом імплементації TalentMagnet стане створення нової багаторівневої, транснаціональної моделі управління та інструментів залучення і збереження талантів в кожному з регіонів країн-учасниць проекту.

Проєкт також передбачає напрацювання дієвої стратегії боротьби з демографічними проблемами та викликами ринку праці, вдосконалення і напрацювання нових інструментів політики в цій галузі, а також пошук механізмів залучення та утримання талантів.

Фінансується проєкт Дунайською транснаціональною програмою INTERREG, яка спрямована на пошук спільних рішень у таких сферах як здоров'я, навколишнє середовище, наукові дослідження, освіта, транспорт, стала енергетика та інше.

Над реалізацією TalentMagnet спільно працюватимуть університети, агенції розвитку, муніципалітети та організації з 12 країн Європи. Координатором є науково-дослідний центр Бістра Птуй (Словенія).


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com