Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ольга Травіна: До вересня буде створено 47 опорних шкіл на території Закарпаття

3 липня 2020 р., 12:35

Заступниця голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна під час брифінгу в Закарпатській ОДА повідомила про зміни, які чекають закарпатську освітню галузь

Зі слів Травіної, на Закарпатті триває процес реалізації проєкту «Смарт-Закарпаття». Зокрема, вже нанесено на карту області 595 закладів дошкільної освіти, 663 - загальної середньої, 28 фахової освіти та 18 інклюзивно-ресурсних центрів. Основнии маркерами, які на контролі голови ОДА:.

«Батьки можуть зайти в профіль будь-якої школи і перевірити, чим школа забезпечена, чи всі викладачі є, які вакансії. На кожну школу можна навести курсор і отримати детальну інформацію про мови навчання, кількість викладачів. Інтернет, відсутність чи наявність певних класів тощо», - додав голова ОДА Олексій Петров.

До вересня буде створено 47 опорних шкіл на території Закарпатської області.

В активній фазі процес надання фінансової автономії школам.

На Закарпатті наразі придбано 216 шкільних автобусів, ще 16 буде закуплено в рамках цільової субвенції вже цього літа. До 1 вересня їх вручать.

Uzhgorod.net.ua


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com