Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

До уваги голів ОСББ, ЖБК Ужгорода!

7 липня 2020 р., 18:00

Важливо!

Департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради просить голів об’єднань співвласників багатоповерхових будинків та житлово-будівельних кооперативів надати інформацію, необхідну для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги.

Ще в травні 2020 року департамент надіслав запити на електронні та поштові адреси ОСББ та ЖБК Ужгорода щодо надання такої інформації. На жаль, на сьогодні більшість голів ОСББ та ЖБК не поінформували про отримувачів субсидії, що, своєю чергою, не дає змогу призначити та вчасно перерахувати кошти громадянам, які мають право на отримання такого виду соціальної допомоги.

Департамент праці та соцзахисту населення наполегливо просить голів ОСББ та ЖБК відповідально поставитися до цього питання, адже від нього залежить подальше призначення субсидії на житлово-комунальні послуги.

Інформацію можна надіслати на поштову та електронну адресу: пл. Шандора Петефі, 24,26 через скриньку для звернень або umupszn@rada-uzhgorod.gov.ua.

Телефони для довідок: 61-25-49; 0956909237.
Прес-служба Ужгородської міської ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp