Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Петров провів нараду з підрядниками "дорожних" організацій (ФОТО)

8 липня 2020 р., 09:40

Дороги – це частина програми Великого будівництва, ініційованої Володимиром Зеленським. І її виконання знаходиться під особистим контролем Президента.

Про хід робіт в області доповідали на нараді представники підрядних організацій, які здійснюють будівництво автомобільних доріг місцевого значення, заступник голови ОДА Віталій Цвігун та новий керівник ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» Андрій Савченко.

Передусім подякував дорожникам, які підставили своє плече під час повені. Оперативно виконували відновлювальні роботи і забезпечували проїзд транспорту.

У цьому році із Державного дорожнього фонду заплановано виділити 406 млн грн на місцеві дороги. Уже надійшло в область 45% від цієї суми.

За ці гроші заплановано відремонтувати 164 км автомобільних доріг місцевого значення:

28 об’єктів капітального ремонту та 11 – середнього поточного.

Наголосив на важливості проведення чесних, прозорих та конкурентних торгів.

Корупційна складова – неприпустима. Мета нашої нової команди забезпечити ефективне раціональне використання державних коштів для будівництва якісних автошляхів в області.

Важливо, щоб підрядні організації реєстрували своїх працівників в області, таким чином наповнювали місцеві бюджети.

Запропонував:

запровадження пілотного проекту зі здійснення контролю якості виконаних робіт за участі підрядних організацій –конкурентів

забезпечення будівництва автомобільних доріг за маршрутним принципом – одна, дві дороги на район - для формування цілісної інфраструктурної мережі.

✅Представники компаній підтримали уведення референтних умов для учасників торгів - повинні відповідати вимогам щодо наявності попереднього досвіду із виконання робіт визначеного обсягу.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com