Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатцям починають виплачувати кошти за пошкоджене паводком житлом: кому і скільки?

9 липня 2020 р., 15:30

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров

За словами голови ОДА, загальна сума збитків, нарахованих по Закарпаттю за наслідками червневого паводка, сягає 338 мільйонів гривень.

«Тільки по комунальному майну, що було зруйновано, ми попросили в уряду 179 млн», - додав Петров.

З його слів, згідно з 811-м розпорядженням КМУ(«Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року» від 2 липня 2020 року), Закарпаття отримало 30 млн грн. Частина цих коштів першочергово буде спрямована на відшкодування збитків населенню – це зруйновані, пошкоджені будинки тощо.

За цим докуменом, за рахунок виділених коштів матеріальна грошова допомога постраждалому населенню буде виділена по категоріях для забезпечення належних умов проживання. До першої категорії належать власники житлових будинків, які повністю зруйновані, вони отримають по 300 тис. гривень на сім’ю. Друга категорія - сім’ї, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, — 50 тис. гривень на сім’ю, третя категорія - сім’ї, житлові будинки яких пошкоджені, — 20 тис. гривень на сім’ю.

«За підрахунками, тільки два райони Міжгірський та Рахівський отримають 6 млн грн. Я сьогодні підписав розпорядження на районне казначейство, щоб гроші були перераховані», - уточнив Петров.

uzhgorod.net.ua


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com