Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Чехія подарувала закарпатським лікарям дві дезинфікуючі рамки

11 липня 2020 р., 16:00

Вчора до Закарпаття надійшла благодійна допомога з Чехії

Вчора в Закарпатську область надійшла благодійна допомога – дві дезинфікуючі рамки від партнерів Устецького краю Чеської Республіки. Це стало можливим за сприяння гетьмана краю Олдржиха Бубенічека та керівника Чеського дому регіонів Павела Мусіла. Було прийнято спільне рішення скерувати їх в Іршавську та Хустську районні лікарні.

Місію передачі благодійної допомоги виконали голова облради Михайло Рівіс, депутат облради Мирослав Білецький, начальник управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та міжрегіональних зв’язків виконавчого апарату облради Василь Маковський, представниця Чеського дому в Ужгороді Ірина Лакатош.

В Іршаві їх зустріли міський голова Степан Бобик та головний лікар районної лікарні Сергій Караслай. Вони подякували за доброчинну допомогу чеським друзям та депутатам облради за уболівання про краян. Адже така рамка сприятиме захисту медперсоналу від зараження та запобігатиме інфікуванню інших.

У ході бесіди господарі повідомили, що така ж дезинфікуюча рамка уже встановлена в інфекційному відділенні, а ця, подарована – «служитиме» працівникам реанімаційного відділення Іршавської райлікарні. Нині тут перебуває 86 інфікованих пацієнтів, за здоров’я і життя яких наполегливо борються медики, інформує прес-служба облради.

Прес-служба облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com