Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Офіс Омбудсмана перевірив Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

14 липня 2020 р., 17:15

Ось такі реалії

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Закарпатській області Діана Швардак та регіональний координатор взаємодії з громадськістю у Закарпатській області Микола Трофименко у рамках реалізації національного превентивного механізму здійснили моніторинговий візит до Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області. Про це повідомила пресслужба Офісу Омбудсмана. "З’ясовано, що у суді є 4 зали судових засідань для розгляду кримінальних справ. У залах встановлені кабіни зі спеціального захисного скла, що відповідає міжнародним стандартам. 

Водночас судом не створено належних умов, передбачених інструкцією з організації конвоювання та тримання в судах обвинувачених (підсудних), засуджених. Так, моніторинговою групою зафіксовано, що в камері для тримання обвинувачених (підсудних), засуджених площею 4 м.кв. знаходилось 4 осіб, а в камері площею 1,8 м.кв – 2 осіб", - йдеться у повідомленні. Монітори також зафіксували відсутність належно облаштованого місця для конфіденційного спілкування підсудних із захисниками та кімнати для роботи прокурора. При залах судових засідань немає кімнат для учасників судового процесу, відсутні кімнати (зони) для читального залу та для роботи користувачів з документами. "Моніторинговою групою встановлено, що масковий режим в установі загалом дотримується. Однак Ужгородський міськрайонний суд не забезпечений в повному обсязі засобами індивідуального захисту. Збір та утилізація використаних засобів індивідуального захисту не здійснюється", - зазначили в Офісі Омбудсмана. За результатами моніторингового візиту буде підготовлено звіт та направлені відповідні акти реагування.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com