Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як на КПП «Тиса» та «Ужгород» сканують вантажівки (ФОТО)

20 липня 2020 р., 11:40

Новими пристроями

Як працюють на митних постах «Тиса» та «Ужгород» Закарпатської митниці Держмитслужби стаціонарні скануючі системи та чи безпечні для громадян, - дізнаємося безпосередньо від фахівців.


- Сканери встановила фірма «Нуктех Кампані Лімітед». Вони дозволяють в рази скоротити загальний час митного контролю та не проводити довготривалі, затратні операції з розвантаження та огляду транспортних засобів, - розповідає начальник управління технічних засобів митного контролю митниці Сергій Андроненков.


{g}

Він також запевняє, що радіоактивний фон весь час помірний, про що підтверджує постійно увімкнений дозиметр. Рентгенологічний процес перевірки вантажівок триває всього кілька хвилин. Далі найважливіше – аналіз картинок. Сучасний сканер має унікальні можливості точного розпізнавання прихованих від митного контролю об’єктів. Тут необхідний досвід митника-пошуківця.


Використання самих систем регулюється Основними санітарними правилами забезпечення радіаційної безпеки та системи цілком відповідають вимогам ВОЗ та МАГАТЄ.


- Для забезпечення радіаційної безпеки, здоров’я обслуговуючого персоналу та населення, працівники Закарпатської митниці здійснили всі необхідні заходи з радіаційної безпеки. Зокрема, отримали Санітарний паспорт на сканери та Ліцензію на проведення робіт із джерелом іонізуючого випромінювання, - наочно демонструє документи заступник начальника управління технічних засобів митного контролю митниці Вадим Панищев та додає: - Транспортні засоби, контейнери та об’єкти, що проходять сканування, не набувають залишкової радіації, тому обмежень щодо кількості сканувань не має.

Митники запевняють, що всі водії транспортних засобів, при проведенні сканування, знаходяться у визначеному безпечному місці та не отримують радіаційного випромінювання від скануючої системи.


До слова, дитячі товари, продукти харчування, рослини - зберігають свої властивості і після сканування

За добу скануючи система може перевірити кілька сотень транспортних засобів. За два місяці через скануючи систему перевірено понад 16 тисяч вантажівок та бусів, 10 тисяч з яких – на митному посту «Тиса».Пресслужба Закарпатської митниці

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp