Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді відбувся суд у справі першого заступника Андріїва

13 серпня 2020 р., 14:19

Нещодавно

Вчора в Ужгородському міськрайонному суді відбулося чергове засідання у справі за обвинуваченням першого заступника міського голови Ужгорода у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України).Нагадаємо, розглядається вона з березня 2017 року і весь цей період обвинувачений активно виносить у публічну площину лише вигідну йому інформацію, формуючи таким чином хибну думку у громадськості.На засіданні 11 серпня суд досліджував лише письмові докази, долучені прокурором на підтвердження винуватості фігурантів кримінального провадження (тобто вищезгаданого посадовця, голови постійної комісії міськради та посередника). 

Також учора до суду в установленому законом порядку подане клопотання про відсторонення першого заступника Ужгородського міського голови від займаної посади. Наразі воно ще не розглянуте.Зауважимо, що прокуратура систематично і неодноразово, як на стадії досудового розслідування, так і судового розгляду, заявляла клопотання про відсторонення чиновника. Пояснення просте і логічне: саме перебування на цій посаді сприяло вчиненню обвинуваченим інкримінованого йому злочину.Варто наголосити, що усі попередні клопотання були задоволені судом. Остаточне ж рішення по розгляду останнього винесе суд, а передчасні твердження про успішність чи неуспішність таких дій є лише надуманими припущеннями окремих осіб.Принагідно нагадуємо, що факти і доводи надаються в судовому засіданні, де їм дають фахову правову оцінку. А черговий популістичний «інфовкид» у соцмережі найімовірніше робиться з метою самопіару особою, яка, зауважимо, довгий час сама ж свідомо затягувала розгляд вищеописаної справи.
Пресслужба прокуратури Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp