Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгородській міській раді відбулася зустріч із чеськими дипломатами (ФОТО)

28 вересня 2020 р., 09:00

Ось такі реалії

В Ужгородській міській раді сьогодні відбулася зустріч міського голови Богдана Андріїва з Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою та Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Павелом Пешеком.

Обговорили двостороннє співробітництво, пан Радек Матула подякував Богдану Андріїву за підтримку всіх заходів, які чеська сторона проводила в Ужгороді, відзначив, що співпраця обласного центру Закарпаття із чеськими містами-побратимами – Їглавою та Чеською Ліпою – це конкретні проєкти, події, а не тільки задеклароване на папері. Та й узагалі Закарпатська область є одним із найактивніших регіонів України у співпраці з Чехією.

Міський голова Богдан Андріїв подякував за те, що Чехія – надійний партнер, за постійну підтримку соціальних проєктів в Ужгороді. На жаль, відзначив, Богдан Євстафійович, через епідемію коронавірусу цього року не було такого тісного спілкування із містами-побратимами, але висловив сподівання, що країни впораються і з цим випробуванням і в подальшому співпраця буде ще більш плідною.

Йшлося і про реконструкцію військового кладовища на вул. Климента Тімірязєва в мікрорайоні Шахта та спорудження там, з ініціативи Чеської Республіки та за підтримки Ужгородської міськради, меморіалу загиблим у Першій світовій війні.

Сторони відзначили великий позитив у тому, що Україна та Словаччина підписали напередодні угоду, яка дозволить відновити регулярне авіасполучення до аеропорту «Ужгород». Обговорили також ідею прямого регіонального співробітництва, щоб організувати, як тільки буде можливість, чесько-закарпатський підприємницький форум. Ужгород у цьому питанні мав би стати важливим центром підтримки ділових контактів.

Ужгородська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp