Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Берегові про старовині традиції не забули (ФОТО)

5 жовтня 2020 р., 14:00

У рамках заходу дітей познайомили із заняттями минулого.

Народна майстерня «Резеда» організувала захід, пов’язаний із традиціями
збору врожаю, де діти могли ознайомитись зі старовинними звичаями,
пов’язаними з цією порою піснями, танцями, а також народними казками,
ремеслами.

Дійство провели на базі народної майстерні, яка розташована в будівлі Генерального консульства Угорщини у м. Берегово. У рамках програми зі збереження традицій молодь та діти мали можливість долучитися до майстер-класів із рукоділля, виготовлення ляльок та предметів із кукурудзяного листя, техніки валяння, бісероплетіння.

Завдяки ансамблю «Шодро» учасники заходу взяли участь і в танцювальному майстер-класі. Діти також вивчали народні пісні з Жанеттою Комаромі та слухали народні казки від Давіда Бака, інструктора народної майстерні.

«У нашій творчій майстерні регулярно проводяться тематичні заходи, під час яких презентуємо дітям традиції та культуру через світ рукоділля, музики й танцю. В рамках заходу представляємо традиції свята збору врожаю винограду. Коли дозволяє погода, ми також відвідуємо обійстя, щоб побачити на місці, як, наприклад, відбувається процес чавлення винограду. На жаль, через погоду ми не мали можливості це зробити зараз, але, тим не менш, під час занять ремеслами, знайомства з казками і танцями ми пояснюємо дітям, що збирання врожаю – це була спільна праця, яка мала багато традицій, де пов’язані робота та святкування. Мета наших заходів – поширення етнографічних знань серед дітей», – повідомила Еніка Вараді, керівник Народної майстерні «Резеда».


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp