Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті у Творчій лабораторії створюють соціальні мультики

17 жовтня 2020 р., 17:00

На Закарпатті тривають заняття «Творчої навчальної лабораторії анімаційних фільмів», започаткований Закарпатською фільмкомісією у рамках проєкту ГО "Смарт Поінт Ужгород" "Акселератор важливих ідей".

«Мета - створення спільноти охочих створювати анімацію», – розповів В’ячеслав Єгоров, організатор заходу (Закарпатська фільмкомісія). – Учасники – школярі, студенти Закарпатської академії мистецтв, Коледжу мистецтв ім.А.Ерделі, всі ті, кому цікава сучасна анімація».

На заняттях учасники вивчають, як ідею перетворити на гарну історію, як створювати персонажів за допомогою програмного забезпечення, як анімувати тощо. «Також ми навчаємо, як розробити драматургію, щоб мультики було цікаво дивитися, як використовувати музичне оформлення, та багато іншого. Зосередилися на соціальній тематиці мультфільмів.», - додає В’ячеслав Єгоров.

Викладачі Творчої навчальної лабораторії анімаційних фільмів –це професійні викладачі із Закарпатської академії мистецтв, Ужгородського інституту культури і мистецтв, зокрема, Дарія Єгорова, Дарина Задорожна, Олександр Куцик, заслужений артист України, режисер-постановник.

Проєкт виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проєкту ГО "Смарт Поінт Ужгород" "Акселератор важливих ідей".
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp