Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Петро Маркевич став новим начальником управління держспецзв’язку в Закарпатській області

21 жовтня 2020 р., 08:45

Заступник голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Володимир Трофименко приїхав на Закарпаття.

У рамках робочого візиту сьогодні в Управлінні СБУ в Закарпатській області він повідомив про призначення капітана Петра Маркевича начальником управління Держспецзв’язку в Закарпатській області (згідно з наказом №500-ОС про особовий склад від 12.10.2020 р.).

Володимир Трофименко звернувся до нового очільника управління: «Рухайтеся тільки вперед і не зупиняйтеся. Продовжуйте ті традиції та надбання, які зробило попереднє керівництво. Бажаю вам завжди бути відповідальним у захисті нашої Батьківщини».

Також заступник голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації за сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків, ініціативу, старанність, професіоналізм та у зв’язку зі звільненням з військової служби відзначив Почесною грамотою полковника Володимира Романовського, який упродовж 30 років дбав про безпеку Закарпаття і держави.

На заході був присутній і перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба. Він привітав Петра Маркевича із займанням посади начальника управління Держспецзв’язку в Закарпатській області, побажав якомога швидше налагодити дієву бойову систему виконання цілей, що стоять перед Держспецзв’язком, із забезпечення спецзв’язку та із захисту інформації з урахуванням геополітичних і географічних особливостей розташування Закарпатської області.

За словами Володимира Трофименка, Закарпатська область – друга область, котра звернулася до адміністрації Держспецзв’язку з пропозицією спільно реалізовувати програми Президента України, які пов’язані із забезпеченням військовослужбовців житлом та задоволенням їхніх соціально-побутових потреб. Тому ще одним завданням сьогоднішньої зустрічі стало обговорення питання щодо виділення земельної ділянки або будівництва помешкань для військовослужбовців на тих ділянках, що наявні в Управлінні СБУ в Закарпатській області.

«Керівництво облдержадміністрації підтримує ініціативи щодо забезпечення військовослужбовців житлом та покращення їхніх соціально-побутових умов. Закарпатська ОДА готова взаємодіяти та сприяти реалізації завдань, поставлених перед управлінням Держспецзв’язку в області. Тут повинна бути командна робота, тільки завдяки їй можна досягти мети», – повідомив колишній військовослужбовець і чинний перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Олег Коцюба.

Прес-ценр ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp