Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

За 9 місяців 2020 року закарпатці спожили на 11,6% більше газу, ніж торік

21 жовтня 2020 р., 10:30

За 9 місяців 2020 року на Закарпатті спожили 236,24 мільйони кубометрів газу, що на 11,6 % (або на 24,6 мільйони кубометрів) більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Традиційного зменшення обсягів споживання природного газу населенням, як це було в попередніх роках, не відбулося.

«Зростання об’ємів – на 25,3 млн кубометрів газу – відбулося за рахунок збільшення споживання блакитного палива побутовими споживачами. Саме на цю категорію припадає 87 % споживання газу в регіоні. Це пов’язане з низькими температурами повітря на Закарпатті у квітні-червні цього року і з перебуванням родин з дітьми вдома на карантині», - зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

За словами Вікторії Томинець, натомість споживання газу за 9 місяців юридичними особами зменшилося на 0,7 млн. кубометрів, або на 2,2%. Це так само пов’язано з СOVID-19 та карантинними обмеженнями, які призвели до зупинки роботи значної кількості суб’єктів господарювання у другому кварталі, особливо малого та середнього бізнесу.

Довідка: ТОВ «Закарпатгаз Збут» постачає природний газ для 275 740 побутових споживачів і 532-х релігійних організацій. Крім того, клієнтами «Закарпатгаз Збуту» є понад 3500 суб’єктів господарювання. За п’ять років діяльності компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник природного газу в регіоні.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp