Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Прокуратура стягнула на користь Іршавської ОТГ 60 тисяч від недобросовісного закарпатця

25 листопада 2020 р., 19:54

Ось такі реалії

Хустська місцева прокуратура, представляючи інтереси держави, домоглася реального виконання рішення суду й стягнення на користь Іршавської ОТГ 60 тис. грн, які були незаконно збережені місцевим жителем.

Як повідомив заступник керівника Хустської місцевої прокуратури Петро Бобинич, завдяки наполегливій позиції місцевої прокуратури судове рішення, яке набрало законної сили, виконано – згідно з постановою про закінчення виконавчого провадження, вказані кошти стягнуті.

Підставою для подання прокуратурою позовної заяви стало те, що закарпатець перестав сплачувати орендну плату за земельну ділянку, на якій розташована його нерухомість. Упродовж 10 років він робив це добросовісно, однак потім, після закінчення договору оренди, не продовжив його та ніяких коштів за землю державі не сплачував. При цьому, особа продовжувала використовувати вказану ділянку.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp