Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

До уваги платників податків: скористайтеся новим електронним сервісом "InfoTAX" (Відеоінструкція)

10 грудня 2020 р., 12:24

Підключитися до чат-боту податкової легко, а користуватися сервісом - зручно

Державна податкова служба України продовжує працювати над створенням нових сервісів для зручності і комфорту при взаємодії платників з податковими органами. У період карантинних обмежень такі сервіси особливо важливі, адже дають можливість берегти здоров'я і платників податків, і працівників податкових органів. 

Державна податкова інспекція в м.Ужгороді пояснює, що «InfoTAX» - проект, створений з метою надання можливості платникам в «один клік» швидко та зручно направити звітність до податкових органів, а також мати такий же швидкий доступ до своїх даних.

Платники податків фізичні особи-підприємці та юридичні особи мають можливість підключитись до чат-боту податкової лише в кілька кроків.

 Варто зауважити, що «InfoTAX» постійно доповнюється новими режимами та сервісами. Зокрема, новий режим «СЕА РПСЕ» надає користувачам-платникам акцизного податку актуальну інформацію щодо:

- суми податку, на яку платник податку має право зареєструвати акцизні накладні по кожному складу та виду пального в Єдиному реєстрі реалізації пального та спирту етилового;

- суми залишку на Казначейському рахунку.

Режим «СЕА ПДВ» доповнено інформацією про суми податку, сплаченого платником при ввезенні товарів на митну територію України.

Новий електронний сервіс дає можливість платникам податків отримувати інформацію з 20 сервісів ДПС за допомогою месенджерів Telegram та Viber. Наразі до «InfoTAX» під’єдналося понад 7 тисяч користувачів.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp