Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Поліція Закарпаття обговорила перспективи роботи з громадськими формуваннями

26 лютого 2021 р., 17:10

У кожному відділі та відділенні поліції, на території обслуговування яких зареєстровані громадські формування, відбулися семінар-наради щодо виконання ними статутних зобов’язань.

Також на зустрічах поговорили про перспективи відпрацювання всіх майбутніх спільних проектів.

Впродовж тижня на території Закарпаття, у всіх районах, де є зареєстровані громадські формування, поліція зустрілася з їх керівниками та обговорила перспективи майбутньої роботи. Загалом на території краю налічується 29 таких організацій, які об’єднують 632 їх учасники.

Керівникам громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону наголошено на важливості відповідальної участі в проектах з охорони публічного порядку. Також поліція їм пояснила потребу перереєстрації відповідно до чинного законодавства. У зв’язку із цим, частина з них припинить своє існування, інші і надалі допомагатимуть правоохоронним органам у роботі.

Лише з початку цього року в області проведено 132 спільних відпрацювання в населених пунктах краю. На всіх них учасники також звертали увагу населення на дотримання карантинних вимог.

Варто відзначити, що за два місяці за допомогою громадських формувань розкрито 7 кримінальних правопорушень та притягнуто до відповідальності 79 осіб, які вчинили адміністративні правопорушення.

Поліція і надалі співпрацюватиме з громадськими формуваннями та підтримуватиме їх хороші ініціативи, направлені на підвищення безпеки та спокою тих районів, де вони працюють.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp