Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Поліція Тячівщини розповідає школярам, як вберегти здоров’я в час карантину

26 лютого 2021 р., 17:16

Співробітники ювенальної превенції поліції Тячівщини працюють з школярами. Правоохоронці пояснюють дітям, як вести себе, щоб уникнути хвороби.

Поліція Тячівщини продовжила співпрацю з дітьми району. Ювенали додатково наголосили на потребі бути обережним в час пандемії. Розпочали з Нересницької громади, села Тарасівка. Інспектор поліції Мирослава Фіцай організувала роботу таким чином, щоб охопити усіх дітей, але не збирати великі групи в час карантину.

“Я чудово розумію, що діти багато вже чули і про карантин, і про коронавірус. Але варто розуміти, що людина у формі, її слова часто можуть бути більш почутими та правильно сприйнятими. Ми повинні робити все від нас залежне, щоб допомогти людям, що нас оточують. Якщо сьогодні я попередила бодай одне захворювання – це вже маленька перемога”, – наголосила Мирослава Фіцай.

Поліцейська звернула увагу дітей на те, що кожне зібрання молоді, ігри з однолітками можуть у кінцевому результаті коштувати чийогось здоров’я.

Мирослава Фіцай наголосила, що проведе подібну роботу у більшості шкіл, адже в такий непростий час діти потребують особливої підтримки.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp